counter create hit

مطالب مرتبط:

کمردرد در دوران حاملگی، علت

فاصله گرفتن عضله های راست شکمی و افزایش قوز پشتی، ستون فقرات خانم های باردار را تغییر می دهد.

11 دلیل که نشان می دهد نیاز نیست هر روز شیر بنوشید!

مصرف شیر می تواند باعث مرگ زودرس شود! طبق یک پژوهش معلوم شده که شیر آنقدرها هم شگفت انگیز و جادویی نیست و نیاز نیست که هر فرد در روز، سه لیوان شیر بنوشد و حتی برای بعضی از بزرگسالان نوشیدن شیر مضر است.    همیشه توصیه می شود که افراد روزانه حداصل یک لیوان … ...

تشخیص سندرم داون در بارداری، چگونه؟

آزمایش غربالگری می تواند سالم و یا غیرطبیعی بودن جنین و بیماری های همچون سندرم داون (منگولیسم)، نقایص لوله عصبی و سندرم تری زومی ۱۸ را تشخیص دهد.

تربیت صحیح فرزندان، دیدگاه اسلام

آنـهـایـى که به طور مستقیم یا غیرمستقیم، با کودکان و جوانان ارتباط دارند و براى اصلاح رفتار و تعیین خط سیر اصلى زندگى آنان کوشش مى کنند

قبل از تولد نوزاد، چه کارهایی انجام دهیم؟

نخستین سوالی که والدین درچنین حالتی می پرسند، این است که هزینه های ما قبل از به دنیا آمدن فرزندمان چقدر است؟

علل انزوا و گوشه گیری در کودکان

زمانی که فرزندتان می خواهد با شما صحبت کند، با تمام وجود او را بشنوید. گفتارهای غیرکلامی کودک را به همان اندازه کلام او باید جدی گرفت و واکنش و پاسخی درست نشان داد. ...

مصرف اسید فولیک در بارداری، چرا لازم است؟

مصرف اسید فولیک در دوران بارداری از چاقی کودک جلوگیری می کند.

ایجاد عادت به مطالعه در کودکان، چند پیشنهاد عالی

به یاد داشته باشید کودکان همیشه رفتار شما را تقلید می کنند. بنابراین اجازه دهید کودکتان ببیند که شما مطالعه می کنید، حتی یک روزنامه.

راهنمای خواب نوزاد، چند توصیه

یکی از سوالات همیشگی مامان ها این است که کوچولوی ما چقدر باید بخوابد و میزان خواب طبیعی بچه ها چه اندازه ای است.

کلسیم در دوران بارداری، مقدار مورد نیاز

رژیم غذایی دوران بارداری، مسئله مهمی است که باید توجه ویژه ای به آن شود.

ازدواج فامیلی و بارداری، آتش زیر خاکستره؟

همه افراد می دانند که قبل از ازدواج باید آزمایش خون انجام داد اما اینکه چه آزمایشی وچرا اکثرا نمی دانند واین باعث می شود استرس شان دو چندان شود.

رابطه زناشویی موفق، راه افزایش لذت

برای بسیاری از افراد به خصوص برای مردان، ناتوانی در ارائه ی یک رابطه جنسی خوب برای همسر خود، منبعی از نگرانی و حتی استرس است.

روش های تربیت کودکان، قابل توجه والدین

با وجودی که هر پدر و مادری در آرزوی فراهم ساختن بهترین امکانات در خانه هستند، امّا ممکن است به شیوه صحیحی آن ها را در اختیار فرزندانشان قرار ندهند.

از عروسک بازی پسرم بترسم؟

«بازی» یکی از لازمه های اساسی رشد شخصیت کودک است و اسباب بازی ها را باید یکی از موثرترین ابزاری دانست که نقش مهمی درزندگی بچه ها دارند.

بازی مفید برای کودکان، کدامند؟

هنگامی که کودک شما به سن راه رفتن رسید، بازی های او تخیلی تر و پیچیده تر خواهد شد. در طول بازی، او مهارت های کلیدی را می آموزد.

کفش برای کودکان، چی بخرم مناسبه؟

کفش کودک را از جایی بخرید که در اندازه پای کودک تخصص داشته باشند و هم طول و هم عرض پای کودک را اندازه بگیرند.

خوردن کندر در بارداری، فقط در ماه سوم؟

خوردن کندر مویز رازیانه کاسنی از کی؟ چقدر خورده بشه؟

فواید ماساژ دادن نوزاد، چند توصیه

نوزادها از رحم مادرشان که محیطی گرم و بسته است به محیطی سرد و بزرگ وارد شده اند و طبیعی است...

تماشای تلویزیون برای کودکان، مانعی ندارد؟

آیا لازم است کودکم را هر زمان که بخواهد بغل کنم؟ اشکالی دارد اگر درخواست او را رد کنم؟

علت درد لگن در زنان چیست؟

عوامل مختلفی منجر به ایجاد درد در ناحیه لگن می شود.

قلب مردم

ته دل آدم ها

توجه داشته باشید قلب مردم کودک و نوجوان > اثرات تعطیلات مدرسه من و راه آنها کاهش یافت. کودکان با شوق و شور و شوق از مدرسه خواهد شد تمرکز. ذهن عجیب و غریب در فصل سبزی و به من نشان داد. صفحه قلب یافت سوار سرویس: "برای من آن شب در اتاق من بیشتر گریه ، مادر من شنیده ام صدای تلویزیون آن صدا من رسیدن به دست او است." همچنین راه است که در آن ذهن من مشغول است در دل دیگران. یک صفحه سفید ظاهر شد: " کاش آن‌روز صبح که جشن کلاسِ اولم بود، پدرم سر کار نرفته بود و با من به مدرسه مي‌آمد.» آن صفحه ته دل پسري بود که داشت دست در دست زن پيري خيابان را پشت سر مي‌گذاشت. راهي نمانده بود تا به خانه برسم. چهره‌ي بانمک پسر کوچولويي را که جلوي در مدرسه منتظر ايستاده بود، از ياد نمي‌بردم. صفحه‌ي قرمز دلش نمايان شد: «اي کاش با عمه زيبا قهر نبوديم و مي‌توانستم اين جمعه به خانه‌شان بروم و با پسرش بازي کنم.» به خانه رسيدم. در آسانسور، وقت نداشتم به ته دل‌هاي آدم‌ها فكر كنم. ذهنم گفت: «حسرت‌ها جمع مي‌شوند و با آدم‌ها بزرگ مي‌شوند. خانواده‌ها را دل‌سرد مي‌کنند و خانواده‌هاي دل‌سرد جامعه را دل‌گير مي‌کنند و جامعه‌ي دل‌گير مشکلات زيادي دارد. بايد خواسته‌هايمان را بگوييم، قبل از آن‌که حسرت شوند.» به طبقه‌ي پنجم رسيدم و از آسانسور پياده شدم.   مريم باقري 15ساله از تهران عكس: نرگس خورشيدي، 15‌ساله خبرنگار افتخاري از خرم‌آباد [باری] ریک گیتس اذعان به دروغ به اف بی آی در مورد کار برای دولت اوکراین و پنهان کردن درآمد خود را.